Задать вопрос

Квалифицированные специалисты "Доктор Оптики" ответят на вопрос, который Вас интересует.скажіть будь-ласка, чи є Ваші салони у Києві (адреси) Дякую!

 Доброго дня.  На даний момент наші салони-магазини є тільки  в Білій Церкві, Узині та Фастові.Добрый день! Можно ли получить консультацию врача в случае, если глаз сильно покрасневший? Проверка зрения не актуальна.
Здравствуйте! Да, конечно можно. Врачи-офтальмологи принимают на О.Гончара и Я. Мудрого с 9 до 13 и с 14 до 17.
на Славина целый день.
 


Скажіть будь-ласка,чи правда що під час носіння контактних лінз при сонячній погоді потрібно одягати сонцезахисні окуляри?У мене на сонці у лінзах ріже очі.

Доброго дня!

Більшість сучасних м'яких контактних лінз включає в себе захист очей від шкідливої дії ультрафіолетового випромінювання, але від сліпучого сонячного світла вони не допоможуть, тому для комфортного перебування на відкритому повітрі в сонячну погоду потрібно носити сонцезахисні окуляри.

 Дякуємо, за Ваше запитння!Купила у вас очки,но не особо мне подошли,могу ли я заменить на другие у вас? Спасибо

 Доброго, дня! 

Нажаль, на нашому сайті велися роботи по реорганізації, тому  з технічних причин не мали можливості вчасно відповісти на ваші запитання.
Приносимо вибачення за затримку !
 
Обмін оправ, сонцезахисних окулярів, готових окулярів можна здійснити протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі, якщо збережено споживацькі властивості даного товару (не пошкоджено,  збережено ярлики, пломби), а також розрахунковий документ.  ( згідно ЗУ «Проз захист прав споживачів»)
 
Дякуємо, за Ваше запитання!


Я хочу придбати контактні лінзи, для цього мені потрібно пройти консультацію у лікаря, якщо я місяць тому вже відвідувала офтальмолога, і результат дослідження в мене є?

 Доброго дня, Маргарито!

Ви можете придбати контактні лінзи в салонах-магазинах Доктор Оптика, згідно попередніх результатів діагностики.  Оптимальний період між обстеженнями не більше 3-х місяців!

Дякуємо, за Ваше запитння!